Bratislava 9-16

Žilina 9-16

V 81klima všetko beží ako po masle

Nechajte sa hýčkať skvelým servisom 81klima. Od roku 2015 sme nainštalovali viac ako 10 000 klimatizácií a zakladáme si na tom, že čo povieme – to platí.
1
Po vyplnení formuláru Vás kontaktujeme do 1 pracovného dňa
2
Navrhneme Vám ideálny výkon klimatizácie pre Váš priestor
3
Následne príde technik na zameranie a prípravu inštalácie
4
Presne v deň inštalácie k Vám prídeme, všetko nainštalujeme a upraceme
5
Po inštalácii príde technik na kontrolu odvedenej práce a vyhotovenie protokolu
Za 8 rokov sme ani raz nezmeškali termín. Všetky klimatizácie máme na vlastnom sklade, takže nemáme problémy s chýbajúcimi komponentami a oneskorením iných dodávateľov.

Vzorová kalkulácia klimatizácie

Klimatizácia

699 €

Syen Bora 2,5 kW

Montáž

200 €

Materiál

100 €

Potrubie, konzoly, doprava...

Celkom

999 €

bez DPH

Akčná zľava platí aj na ostatné výkonové varianty Syen. Naše vyškolené kolegyne Vám po telefóne rady objasnia maximum informácií k výrobkom aj k samotnej inštalácii.

Aký výkon voliť?
Klimatizácie Syen máme v ôsmych výkonnostných stupňoch od 2,5 do 6,5 kW. Aký výkon vybrať záleží na veľkosti miestnosti, orientácii okien alebo napríklad stupňu zateplenia. So všetkým Vám poradia naše telefónne operátorky a následne potvrdí technik pri zameraní.
Čo znamená „upraceme“?
Po domácnosti Vám nechodíme v topánkach a nerobíme neporiadok – prach z vŕtania priamo odsávame a odvážame všetky obalové materiály. Naši technici sú profíci a vždy odvedú absolútne čistú prácu bez kreatívnych skratiek.
Je Syen dobrá značka?
Ak by nebola, neinštalovali by sme ju :) Zakladáme si na maximálnej spokojnosti zákazníka a so Syenom máme tie najlepšie skúsenosti.
Ako je to s platením?
Platíte vždy až po inštalácii a podpise predávacieho protokolu. Nechceme žiadne zálohy predom.
Aká je záruka?
Štandardná záruka je 2 roky, predĺžiť sa dá za príplatok až na 81 mesiacov. Ak sa niečo pokazí a na náhradné diely by sa malo čakať príliš dlho, meníme klimatizáciu za novú jednotku.
Výrobca Gree bol založený v roku 1991, má 90 tisíc zamestnancov a je dnes jedným z najväčších výrobcov domácich aj priemyslových klimatizácií na svete. Je to technologická firma – zaoberá sa aj robotikou a výrobou menších domácich spotrebičov, na ktoré má viac než 40 tisíc patentov, z toho viac než 2 tisíc celosvetových.

Späť na akčnú ponuku